גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

גל הפינויים – החברה המובילה לפינוי דירות בישראל

“גל הפינויים” נוסדה בשנת 2008 והוקמה על יד שני חברים טובים ושאפתנים. המוטו שלנו הוא להיות אנושיים ולאהוב את האדם והסביבה. מאז הוקמה החברה, היא מספקת שירותי פינוי דירות ברחבי הארץ. החברה מתמחה במתן שירותי פינוי דירות, מחסנים, מקלטים, בקניית ירושות ועיזבונות, עתיקות, דברי כסף, פורצלנים וזהב.

טרם הוקמה החברה, ידענו שבחרנו את התחום הנכון לעסוק בו. אנו מלאי רגש, הבנה אכפתיות והקשבה. יש תחומים בהם אתה יכול לנהוג כמו רובוט לבוא לבצע את עבודתך וללכת, אך תחום זה קצת שונה מהיתר בשל כך שפינוי דירה של אדם אהוב הוא תהליך אמוציונלי לא פשוט.

צוות העובדים שבחברה נבחרו בקפידה רבה, תוך שימת דגש רב על רגישות ואכפתיות. אנחנו אוהבי אדם והסביבה ויודעים לספק מענה לכל לקוח לפי צרכיו. הצוות בחברה הינו צוות ותיק בעל מוסר עבודה גבוה, חרוץ, ומלא במרץ. הצוות עובד עם המון אדיבות סבלנות אכפתיות ורגישות.

במהלך השנים, רכשנו ידע רב בהערכת עתיקות וחפצי אומנות, על ידי קורסים להערכה אומנות בבתי ספר שונים בארץ. גל הפינויים עובדת בשת”פ עם שמאים, ובתי מכירות פומביות.

אנו מתעסקים בכל סוגי פינוי הדירות: פינוי אגרנות כפייתית, פינוי עקב מעבר דירה, עיזבון, ירושה, מעבר לדיור מוגן, מעבר לבית אבות, פינוי מחסן ופינוי מקלט. בגל הפינויים, אנו מאמינים שכאתה נותן היקום מחזיר לך. מכל תכולת דירה אשר אנו מפנים אנו תורמים לגופים שונים ואנשים פרטים.

נשמח להיות חלק מתהליך פינוי דירתכם או דירת יקיריכם.

אל תהססו – פנו אלינו עוד היום באמצעות הטופס באתר או בטלפון.