גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

פינוי דירה בבני ברק

צרו איתנו קשר, מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

פינוי דירה בבני ברק

תוכן עניינים
עודכן לאחרונה בתאריך 20/02/2024

גל הפינויים – מובילים בשירותי פינוי דירה בבני ברק! כפי שכולנו יודעים ומכירים, ברובה של בני ברק חיים חרדים. מדובר בעיר צפופה, אשר מלאה באנשים ובתנועה. בשל כך, פינוי דירה בבני ברק הוא משימה למקצוענים בלבד.

מדוע כיף לבצע שירותי פינוי דירה בבני ברק?

כפי שתוכלו לקרוא באתר שלנו, אנו משתכרים מחפצים קטנים בתוך הדירה: כלי בית, חפצי נוי, תמונות, נברשות, בגדים, נעליים וכל הציוד הקטן שמאבזר את הדירה. רהיטים שאינם וינטג', רטרו או עתיקים הם רהיטים שאנו תורמים. כמו כן, אנו תורמים גם מוצרי חשמל, מקררים, מכונות כביסה, תנורים ועוד. אלו דברים שבכל תכולת דירה אשר נמצאים שמישים מועברים לתרומה ע"י גל הפינויים.

במהלך כל פינוי דירה בבני ברק שאנו מבצעים, אנו מורידים פרטי ריהוט שונים ומוצרי חשמל ומניחים פתק לידם שכתוב בו "לרשות הציבור". הכוונה בפתק זה שהמוצרים האלה מיועדים לכל מי שרק חפץ בהם. לרוב, החפצים תמיד נלקחים באהבה וכייף גדול, ופריטים שלא נלקחים אנו מפנים איתנו. זה כיף עצום ותחושת סיפוק אדירה.

פינוי דירה בבני ברק דורש מאיתנו אמצעים מיוחדים

כאשר אנו מבצעים פינוי דירה בבני ברק, ברחוב צפוף וקשה לעבודה, בגלל התנועה הרבה, אנו נעזרים בכל האמצעים העומדים לרשותנו: מספר רב של פועלים, מנוף להורדת חפצים מגובה, בכדי לא לחסום את חדר המדרגות לדיירים הרבים.

כמו כן, אני משתמשים גם במכולת אשפה וכאשר אין אפשרות להציב מכולה, על מנת שלא תיווצר בעיה לסובבים, אנו נעזרים בשירותי איסוף אשפה – משאית המגיעה עם כף גדולה להרמת האשפה – 10 דקות והכל לא שם. הצוות שלנו מבצע את כל סוגי הפינויים מהקלים לקשים. אנו מפנים תכולות דירה בכל הארץ, תל אביב, ירושלים ועוד…כמו כן, אנו מתמחים בפינוי מחסנים וכן גם בפינוי מקלטים, בפינוי עזבונות וירושות, קונים יודאיקה וחפצי אומנות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה, לכל שאלה. אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות הטופס או בטלפון.

שאלות נפוצות על פינוי דירה בבני ברק

שאלה 1: מהם השירותים שהם כלולים בפינוי דירה בבני ברק?

תשובה 1: בפינוי דירה בבני ברק אנו מספקים שירותים כוללים, כוללים פינוי כלי בית, רהיטים, מוצרי חשמל וכל תכולת הדירה שאינה רטרו או עתיקה.

שאלה 2: האם פינוי דירה בבני ברק כולל תרומה של רהיטים ומוצרי חשמל?

תשובה 2: כן, בפינוי דירה בבני ברק אנו תורמים רהיטים ומוצרי חשמל שבתנועתם ובמצב טוב לתרומה למי שמעוניין בהם.

שאלה 3: האם הפינוי בבני ברק כולל סובלנות לזירום תנועה ברחוב?

תשובה 3: כן, אנו דואגים לסובלנות בפינוי דירה בבני ברק ומשתמשים בכלים וטכניקות מתקדמות כדי לא לחסום את חדר המדרגות ולא לגרום להפרעה בתנועה ברחוב.

שאלה 4: האם פינוי דירה בבני ברק כולל פינוי מכולות האשפה?

תשובה 4: כן, אנו משתמשים במכולות האשפה לפינוי דירה בבני ברק ובמקרים שבהם אין גישה למכולות, אנו משתמשים בשירותי איסוף אשפה עם משאית מגוונת כדי להבטיח יעילות ונוחות מרבית.

שאלה 5: האם אתם מבצעים פינוי דירה רק בבני ברק או גם בערים אחרות?

תשובה 5: אנו מבצעים פינוי דירה בבני ברק וגם בערים אחרות ברחבי הארץ, כולל תל אביב, ירושלים ועוד. כמו כן, אנו מתמחים בפינוי מחסנים, פינוי מקלטים, פינוי עזבונות וירושות, וגם קונים יודאיקה וחפצי אומנות.

מחפשים חברת פינוי דירות מקצועית? זה אנחנו! השאירו פרטים
קבלת ירושה

יואב קיבל דירה בירושה מאביו שנפטר באופן פתאומי. הוא מתאר איך בפעם הראשונה שנכנס לדירה לאחר הפטירה, זכרונות רבים עלו

קרא עוד »
פינוי דירה בגבעתיים

פינוי דירה בגבעתיים דורש גישה מקצועית ויעילה. השירותים שלנו בגל הפינויים מיועדים באופן ספציפי כדי לספק את הצרכים המגוונים של

קרא עוד »