פינוי דירה בבני ברק

עודכן לאחרונה בתאריך 20/02/2024

גל הפינויים – מובילים בשירותי פינוי דירה בבני ברק! כפי שכולנו יודעים ומכירים, ברובה של בני ברק חיים חרדים. מדובר בעיר צפופה, אשר מלאה באנשים ובתנועה. בשל כך, פינוי דירה בבני ברק הוא משימה למקצוענים בלבד.

מדוע כיף לבצע שירותי פינוי דירה בבני ברק?

כפי שתוכלו לקרוא באתר שלנו, אנו משתכרים מחפצים קטנים בתוך הדירה: כלי בית, חפצי נוי, תמונות, נברשות, בגדים, נעליים וכל הציוד הקטן שמאבזר את הדירה. רהיטים שאינם וינטג', רטרו או עתיקים הם רהיטים שאנו תורמים. כמו כן, אנו תורמים גם מוצרי חשמל, מקררים, מכונות כביסה, תנורים ועוד. אלו דברים שבכל תכולת דירה אשר נמצאים שמישים מועברים לתרומה ע"י גל הפינויים.

במהלך כל פינוי דירה בבני ברק שאנו מבצעים, אנו מורידים פרטי ריהוט שונים ומוצרי חשמל ומניחים פתק לידם שכתוב בו "לרשות הציבור". הכוונה בפתק זה שהמוצרים האלה מיועדים לכל מי שרק חפץ בהם. לרוב, החפצים תמיד נלקחים באהבה וכייף גדול, ופריטים שלא נלקחים אנו מפנים איתנו. זה כיף עצום ותחושת סיפוק אדירה.

פינוי דירה בבני ברק דורש מאיתנו אמצעים מיוחדים

כאשר אנו מבצעים פינוי דירה בבני ברק, ברחוב צפוף וקשה לעבודה, בגלל התנועה הרבה, אנו נעזרים בכל האמצעים העומדים לרשותנו: מספר רב של פועלים, מנוף להורדת חפצים מגובה, בכדי לא לחסום את חדר המדרגות לדיירים הרבים.

כמו כן, אני משתמשים גם במכולת אשפה וכאשר אין אפשרות להציב מכולה, על מנת שלא תיווצר בעיה לסובבים, אנו נעזרים בשירותי איסוף אשפה – משאית המגיעה עם כף גדולה להרמת האשפה – 10 דקות והכל לא שם. הצוות שלנו מבצע את כל סוגי הפינויים מהקלים לקשים. אנו מפנים תכולות דירה בכל הארץ, תל אביב, ירושלים ועוד…כמו כן, אנו מתמחים בפינוי מחסנים וכן גם בפינוי מקלטים, בפינוי עזבונות וירושות, קונים יודאיקה וחפצי אומנות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה, לכל שאלה. אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות הטופס או בטלפון.

שאלות נפוצות על פינוי דירה בבני ברק

שאלה 1: מהם השירותים שהם כלולים בפינוי דירה בבני ברק?

תשובה 1: בפינוי דירה בבני ברק אנו מספקים שירותים כוללים, כוללים פינוי כלי בית, רהיטים, מוצרי חשמל וכל תכולת הדירה שאינה רטרו או עתיקה.

שאלה 2: האם פינוי דירה בבני ברק כולל תרומה של רהיטים ומוצרי חשמל?

תשובה 2: כן, בפינוי דירה בבני ברק אנו תורמים רהיטים ומוצרי חשמל שבתנועתם ובמצב טוב לתרומה למי שמעוניין בהם.

שאלה 3: האם הפינוי בבני ברק כולל סובלנות לזירום תנועה ברחוב?

תשובה 3: כן, אנו דואגים לסובלנות בפינוי דירה בבני ברק ומשתמשים בכלים וטכניקות מתקדמות כדי לא לחסום את חדר המדרגות ולא לגרום להפרעה בתנועה ברחוב.

שאלה 4: האם פינוי דירה בבני ברק כולל פינוי מכולות האשפה?

תשובה 4: כן, אנו משתמשים במכולות האשפה לפינוי דירה בבני ברק ובמקרים שבהם אין גישה למכולות, אנו משתמשים בשירותי איסוף אשפה עם משאית מגוונת כדי להבטיח יעילות ונוחות מרבית.

שאלה 5: האם אתם מבצעים פינוי דירה רק בבני ברק או גם בערים אחרות?

תשובה 5: אנו מבצעים פינוי דירה בבני ברק וגם בערים אחרות ברחבי הארץ, כולל תל אביב, ירושלים ועוד. כמו כן, אנו מתמחים בפינוי מחסנים, פינוי מקלטים, פינוי עזבונות וירושות, וגם קונים יודאיקה וחפצי אומנות.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  שירותים נוספים

  פינוי דירה בראשון לציון

  פינוי דירה מקצועי באזור ראשל"צ פינוי דירה זה דבר מתיש גם כאשר מדובר בפינוי בנסיבות משמחות ובפרט כאשר מדובר בפינוי בנסיבות מצערות כגון פינוי דירה של מנוח. כיוון שמדובר בתהליך לא פשוט הן בפן הפיזי והן פן הרגשי, זהו רק טבעי...

  להמשך קריאה +
  פינוי דירה בחינם

   אנחנו נפנה לך את הדירה ללא עלות! פינוי דירה בחינם אינו אשליה, חברת גל הפינויים תשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים ולסייע בפינוי של דירה חדשה או ישנה, בין אם רכשתם אותה ובין אם היא הועברה אליכם בירושה. חברתנו הוקמה בשנת...

  להמשך קריאה +
  קונה עתיקות מכל סוג - לכל אחד יש אוצר בבית

  עתיקות זהב וכסף אחד מהם יכול להופיע בחיינו בכל יום ברגע לא צפוי. תחום העתיקות הנו תחום גדול ומגוון המכיל בתוכו אלפי פריטים שונים. לא כולנו נתקלים בעתיקות, אבל בזהב וכסף ללא ספק כולנו נתקלנו יותר מפעם אחת. עתיקות – עתיקות...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום