גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

פינוי חפצים מהיום להיום – מחירים זולים ושירות מקצועי

צרו איתנו קשר, מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

פינוי חפצים מהיום להיום – מחירים זולים ושירות מקצועי

תוכן עניינים
עודכן לאחרונה בתאריך 08/08/2023

לא מעט פעמים הליך פינוי דירות עשוי להיות מורכב ומאתגר יותר מכפי שציפינו. בין אם מדובר בפינוי חפצים מדירות עמוסות ציוד ומדירות מוזנחות, פינוי עזבונות דירה, או פינוי חפצים  מדירת אגרנים, שירותי פינוי חפצים נחוצים על מנת להקל על התהליך.

שירותיהם של חברות מקצועיות לפינוי דירות מאפשרות לנו לייעל ולקצר באופן משמעותי את תהליך הפינוי או את מעבר הדירה, וכמובן מסירות מעלינו את הנטל שבסחיבת ציוד רב על הגב.
כמו כן, מציעות חברות רבות לפינוי דירות גם שירותים מיוחדים של פינוי חפצים מהיום להיום.
אלו נחוצים בעיקר בסיטואציות מורכבות, או לחילופין כאשר מדובר במעבר או פינוי דירה באופן פתאומי אליו לא היינו ערוכים.

פינוי משרד

פינוי חפצים מהיום להיום – מתי זה נחוץ?

פינוי מיידי של תכולת דירה או מחסן יכולים לתפוס אותנו בסיטואציות שונות במהלך החיים. בעוד מעבר דירה מסודר או פינוי עזבונות דירה לאחר קבלת ירושה הם חלק מתהליך מסודר וידוע מראש, במקרים מסוימים ההתראה על פינוי החפצים תהיה קצרה יותר. אלו הם חלק מהמקרים בהם נדרש פינוי חפצים מהיום להיום:

 • פינוי מחסן עמוס – בין אם מדובר במחסן שורץ זוחלים וציוד ישן, או במבנה שאתם מעוניינים להסב לפינת חמד נעימה יותר, אתם זקוקים לפינוי חפצים מהיום להיום.
  במקרים אחרים, הפינוי צריך להיעשות בהתראה קצרה עקב סכנת התמוטטות, חוסר עמידה בתקנים בריאותיים, או בשל ריהוט וציוד שעלול לקרוס ולהסב נזק.חשוב לציין שלא תמיד תהליך פינוי חפצים ממחסן יהיה מלווה בתשלום עבור השירות. לעיתים תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברת הפינוי עבור תכולת המחסן במידה וקיימים חפצים בעלי ערך או עתיקות.
 • פינוי משרדים – עבור רבים מאיתו משמשים המשרדים כבית שני. אנו מבלים שעות רבות בכל יום במקום העבודה שלנו, וכשמגיעה העת לעבור למשכן חדש, אנו זקוקים לא פעם לשירותי פינוי חפצים מקצועיים. אל תשכחו שפינוי חפצים ממשרדים יכול להיות מלאכה מורכבת, ולכלול התעסקות עם ציוד יקר ערך ורגיש – אלו מצריכים אריזה חכמה ומיון נכון של כל הציוד.
 • פינוי לפני רילוקיישן – פינוי חפצים מהדירה לפני מעבר לחו"ל הוא עניין שכיח למדי. אנו מעוניינים להעביר לדירה החלופית מעבר לים את כל הציוד ששימש אותנו במשכננו הקבוע, ולצורך כך נדרש מיון מהיר, אריזה יעילה ופינוי חפצים בהתראה קצרה.

פינוי חפצים – כך תעשו זאת נכון

לפני שניגע בנקודה החשובה ביותר, היא בחירה נכונה של חברות הפינוי, חשוב מאוד לשים לב לכמה נקודות מרכזיות בתהליך פינוי החפצים מהדירה.

 • יעד הפינוי של החפצים – טרם המיון של החפצים וההעמסה שלהם, עליכם להחליט על היעד אליו תרצו לשנע את החפצים שלכם. בין אם מדובר בהובלה למטמנות ייעודיות ולאתרי פסולת, או לחילופין לבתי נזקקים או לבית החדש שלכם, אתם צריכים לתכנן היטב את תהליך הפינוי על מנת לייעל ולקצר את תהליך הפינוי.
 • פינוי מיידי של דירת אגרנים – זכרו, אם מדובר בפינוי של דירת אגרנים, את תכולת הדירה כדאי מאוד להרחיק ככל שניתן מהישג ידיו של האגרן. פינוי של החפצים לפח האשפה שסמוך לדירת האגרנים, יאפשר לבעלי הדירה לחזור לנקודת הפינוי ולאסוף בחזרה את הציוד. השתדלו לתכנן מראש את הפינוי ולשנע את החפצים והריהוט הישן לנקודה מרחוקת שלא תטריד את מנוחתו של האגרן הכפייתי.
 • מה לעשות עם הציוד המפונה? לפניכם מספר אופציות: תוכלו למכור אותו ביום מכירה בחצר, במדיה החברתית או פשוט לפרסם בלוחות המודעות השכונתיים.
  מנגד, תוכלו להחליט כי אתם מעוניינים לשמור על איכות הסביבה, ולפנות את החפצים לאתרי אשפה (מטמנות) או נקודות מחזור. אופציה נוספת היא כמובן לתרום את החפצים שפונו מהדירה או מהמחסן לטובת עמותה של נזקקים, עולים חדשים שזקוקים לציוד, חיילים בודדים, קשישים וכן הלאה.
 • שיתוף פעולה – עבודה בשיתוף פעולה מלא עם חברת פינוי החפצים תסייע לכם לעבור את התהליך בשלום ובמהירות. פינוי חפצים מהיום להיום יכול להפוך למשימה קלה ופשוטה בעזרת שיתוף פעולה מלא והיערכות שלכם יחד עם חברת הפינוי למשימה המאתגרת.

פנייה לחברת הובלות מקצועית ואמינה לפינוי חפצים מהדירה

הגיעה השעה ואתם עוברים דירה? מעוניינים לפנות באופן מיידי את המחסן הישן או את החפצים שנערמו בדירת האגרנים? ביצוע סקר שוק מקיף ופנייה לחברת הובלות ופינוי דירות מקצועית הם הצעדים הראשונים והחשובים ביותר בתהליך פינוי החפצים.

מלבד העובדה ששירותיה של חברה מקצועית יחסכו מכם את הנטל הנלווה לפינוי החפצים, תהנו מראש שקט, אחריות ודאגה לפרטים הקטנים. במידה ומדובר בפינוי חפצים מאתגר במיוחד, תזדקקו כמובן לתכנון מקדים של התהליך ואפיון תכולת הדירה לפני תחילת העבודה. כמו כן, תוכלו להנות מפיקוח ואחריות מלאים על עבודות פינוי הבתים, דאגה לניקיון ושמירה על הסדר מתחילת ועד תום תהליך הפינוי, ומעבודת פינוי שקטה, מהירה ויעילה.

מה נעשה עם ציוד מיותר שאנו רוצים לפנות מהדירה?

מעוניינים לפנות מהדירה חפצים וציוד מיותר שאין לכם בו צורך? רוצים לדעת מה אפשר לעשות עם ציוד מיותר בדירה שברצונכם לפנות? ובכן, יש כמה אפשרויות העומדות בפניכם, ביניהן האפשרות לפנות לחברה פינוי דירה מקצועית ומובילה המתמחה בתחום. בנוסף, אם הציוד איכותי ובעל שווי כספי, תמיד ניתן לתכנן אירוע מכירה כמו בזאר או גראז' סייל, וכמו כן אפשר למכור את הציוד בלוחות יד שנייה באינטרנט או לתרום לעמותות לנזקקים, לחיילים משוחררים, לעולים חדשים ולסטודנטים.

שומרים על הסביבה באמצעות פינוי חפצים אכפתי

בעבר, רבים נהגו להשליך לרחוב את הציוד המיותר מהדירה, אך כיום ברוב הרשויות המקומיות בארץ לא ניתן להשליך סתם כך לרחוב ציוד כמו רהיטים ומוצרי חשמל, מאחר שהחוק העירוני קובע כי יש לאסוף את הציוד ולפנות אותו לאתרי אשפה ומחזור מורשים. אם יש ברשותכם ציוד מיותר במצב טוב ותקין, חבל להשליכו לאשפה מאחר שיש לו דורשים רבים. לכן, באמצעות פנייה לחברה שקונה תכולת דירה, ניתן במקרים מסוימים לקבל פינוי של כל החפצים ללא כל עלות, כלומר: הפינוי יתבצע בחינם.

עם זאת, אם נציג החברה מעריך כי מלאכת הפינוי יקרה יותר משווי הציוד, עליכם לשלם תמורת השירות. שירות פינוי תכולת דירה הוא הנוח ביותר, מאחר שאינכם צריכים לסחוב חפצים כבדים ולפנות אותם מהדירה, ואינכם מסכנים את בריאותכם או מפריעים לתנועת הולכי הרגל ברחוב. חברת פינוי דירה דואגת פשוט דואגת לפנות במהירות וביעילות את כל הציוד המיותר מהדירה, ובאמצעות משאית הובלה או מכולות היא מפנה את הציוד מהמקום עוד באותו יום.

תרומה של הציוד המיותר

כאמור, את הציוד המיותר מהדירה שלכם תוכלו גם לתרום לעמותות שונות. יש בארץ מאות עמותות וארגוני גמ"ח שישמחו לקבל את הציוד המיותר מהדירה שלכם. העמותות מגיעות עם רכבי פינוי ומפנות את הציוד, לאחר מיון הן תורמות אותו למשפחות מעוטות יכולת, למקלטים לנשים מוכות, לעולים חדשים הזקוקים לעזרה ולציוד רב, לחיילים בודדים, לקשישים נזקקים וכדומה.

בנוסף, אפשר לתרום את הציוד לסטודנטים ולחיילים משוחררים הזקוקים לריהוט של הדירה שלהם. עליכם לזכור כי גם אם הציוד מיותר עבורכם, יש רבים שישמחו לעשות בו שימוש וליהנות ממנו לאורך זמן. לכן, במקום להשליך ציוד לאשפה, כדאי לעשות בו שימוש מושכל ולהעבירו למקומות אחרים. כך גם תוכלו לתרום לשמירה על הסביבה בה אנו חיים.

מכירת הציוד

אפשרות אחרונה היא למכור את הציוד המיותר – אפשר לפרסם בלוחות המודעות ובמדיה החברתית על יום מכירה בבית או בחצר, ובמהלך היום אפשר למכור את רוב הציוד שאין לכם בו צורך. עם זאת, מכירת הציוד דורשת מכם מאמץ בלתי מבוטל: עליכם לפרסם את אירוע המכירה, לקבוע מחירים ולנהל את המכירה כדי לפנות כמה שיותר פריטים מיותרים מהדירה.

משפצים דירה? כך תפנו את החפצים הישנים

לא פעם, תהליך פינוי חפצים ישנים מהדירה לקראת שיפוצים בנכס הוא משימה מייגעת וגוזלת זמן. ובסופו של עניין, חשוב לבעלי נכסים לדעת כיצד לבצע משימה זו מבלי לפגוע בביתם או להזיק לעצמם בתהליך (למשל, נזקי גב וברכיים כתוצאה מסחיבת חפצים ישנים בעת פינוי דירה).אם אתם מתכננים שיפוץ, חשוב לדעת שיש כללים מסוימים שעליכם לפעול על פיהם. אחד מהם הוא, הוצאת כל החפצים הישנים מהדירה לקראת שיפוצים. בעת שיפוץ, חלק מהאנשים נוטים לשכוח מהדברים הללו. אולי כי הם חושבים שהחפצים ישמו אותם בעתיד, אולי מתוך סיבות אחרות. כך או כך, פינוי דירה בחינם הוא אופציה וחשוב לקחת אותה בחשבון. 

יש כזה דבר – פינוי דירה בחינם? אכן כן!  

אולי לא הכרתם את סוג השירות הזה, אבל פינוי דירות בחינם זה משהו שאכן קיים. מה יוצא לחברה מהפינוי הזה? היא מקבלת את תכולת הדירה שלכם בד"כ בתמורה לפינוי. מיד נגיע לדבר על פינוי נכסים בחינם תמורת תכולת נכס, אך קודם נדבר על הנושא של פינוי הדירה באופן כללי. מה חשוב לדעת? 

התהליך של פינוי חפצים ישנים מהדירה לפני שיפוצים בנכס יכול להיות תהליך מייגע. אך הוא חיוני לתהליך השיפוץ של הנכס. להלן חלק מהדברים שכדאי לדעת על פינוי חפצים ישנים מהדירה לפני שיפוצים בנכס:

 1. כאשר אתם מפנים חפצים ישנים מהדירה, אם אתם מעוניינים לשמור את תכולת הדירה, יהיה כדאי לערוך רשימת חפצים. נהלו מעין רשימת מלאי שכזו, בעזרתה תוכלו לדעת בדיוק אילו חפצים העברתם אתכם מהנכס.  
 2. במהלך פינוי דירה ישנה או חדשה, אם יש חפץ שלא ניתן להסרה, כמו ארון או קיר, אז צריך להזמין קבלן מקצועי לעזרה במשימות אלו. יהיו להם כלים שיכולים להסיר בקלות את הפריטים האלה מבלי לשבור אותם או לגרום נזק לבית שלכם. 

מה הסיבה בכלל לפינוי חפצים מהנכס? 

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים עשויים לרצות לפנות את דירתם לצורך שיפוץ. יש אנשים שאולי ירצו לעזוב את העיר, אחרים אולי ירצו לשפץ דירה ישנה, ויש אנשים שפשוט ירצו להיפטר מכמה רהיטים שהם לא צריכים יותר. אם אתם מעוניינים לשמור את החפצים שלכם, ברוב המקרים עדיף להיעזר בחברת הובלות. זאת, על מנת למנוע נזק פוטנציאלי במהלך התהליך. עם זאת, אם אין הרבה דברים בדירה או שאתם לא מעוניינים לשמור את החפצים, פינוי דירה בחינם יהיה אופציה מעולה. 

תסגרו את הפינה של פינוי הדירה לפני תחילת השיפוץ

לפני השלמת השיפוצים, חשוב לשקול את האפשרות הטובה ביותר להעברת החפצים שלכם. שמעו לנו, כשכבר מתחילים עם השיפוצים בנכס, מאוד קשה להתחיל להתעסק גם עם כל מיני חפצים ישנים ולברור ביניהם. ישנן שתי אפשרויות בכל הנוגע להעברת הרהיטים הישנים שלכם: או להיעזר בחברה שמפנה דירה בתמורה לתכולתה או להיעזר בחברת הובלות. האפשרות השלישית, שאין טעם אפילו לדבר עליה היא, העברת חפצים וסבלות עצמית. אם אתם לא מעוניינים לעבוד כמו סבלים, פינוי הדירה בחינם יהיה האופציה העדיפה. חברות ההובלה גובות על בסיס שעה ועל בסיס סוג ההובלה, והן מספקות גם מובילים מקצועיים שיטפלו בחפצים שלכם בזהירות. עם זאת, חברת פינוי דירה יכולה לעשות זאת בחינם (בתמורה לתכולת הדירה). 

פינוי הדירה בתמורה לתכולה ישנה 

אם אתם מתכננים לשפץ את הדירה, עדיף להיעזר בחברה המפנה את הדירה בחינם תמורת התכולה. כך תוכלו למנוע נזקים ואי נוחות. בסופו של דבר, לפני שיפוצים חשוב להחליט האם אתם רוצים להיעזר בחברה מקצועית שתעזור לכם במעבר או אם אתם רוצים לעבור בעצמכם.

אם תחליטו להעביר את תכולת הדירה לבד, ודאו שיש לכם מספיק זמן שמוקצה למשימה זו. אם לא, אז עדיף להשתמש בחברת הובלות במקום שכן היא תוכל לספק נוחות ושירות מהיר. לא צריכים את הציוד הישן? אם כך, חברת הובלות לא תהיה אופציה. במקרים אלו, יהיה עדיף לקבל שירות של פינוי הדירה בתמרה לתכולתה. 

לפני שיפוצים, מה לשמור ומה לזרוק? מה למכור ומה לפנות?

אם אתם מתכננים לשפץ את הדירה שלכם, חשוב לקבוע מה כדאי לשמור ומה צריך לזרוק. ישנם פריטים מסוימים שאסור להשאיר מאחור, בעוד שישנם פריטים שרק "ממתינים" למכירה. מה תעדיפו למכור ומה להשאיר מאחור? ובכן, חפצים סנטימנטליים לא כדאי להשאיר מאחור, או חפצים שעליהם תוכלו לעשות רווח במכירתם.

אם אין לכם כוונה להתחיל להתעסק עם מכירת ציוד יד שנייה, תוכלו קבל שירות של פינוי הדירה בחינם. מאחר שחברת הפינוי עוסקת בתחום של פינוי דירות בחינם, היא מכירה דרכים (שאתם לא מכירים) לעשות רווח על מכירת ציוד יד שנייה. זכרו, אין להשאיר מאחור חפצים מסוכנים או דליקים כמו צבעים, ממיסים או פחי גז, מצברים של רכב, סוללות דולפות וכו'. בשורה התחתונה, למעשה כדאי לשקול מה תצטרכו בעתיד ומה לא תצטרכו. 

שאלות נפוצות על פינוי חפצים

מתי מומלץ לבצע פינוי חפצים מהיום להיום?

פינוי מיידי של תכולת דירה או מחסן מומלץ במקרים שונים במהלך החיים. כאשר מדובר במעבר דירה מסודר, פינוי עזבונות דירה לאחר קבלת ירושה, או במקרים בהם נדרש פינוי חפצים בהתראה קצרה. במקרים כאלו, הפינוי יהיה מהיר יותר.

מתי נדרש פינוי חפצים מהיום להיום במחסן?

פינוי חפצים מהיום להיום נדרש במקרים של מחסן עמוס שורץ זוחלים, ציוד ישן, חוסר עמידה בתקנים בריאותיים או בשל סכנת התמוטטות. גם כאשר קיימים חפצים בעלי ערך או עתיקות במחסן, תהליך הפינוי יכול להיות מלווה בתשלום עבור השירות.

מהם המקרים שבהם נדרש פינוי חפצים ממשרדים?

פינוי חפצים ממשרדים נדרש במקרים שבהם במשרדים יש ציוד יקר ערך ורגיש. פינוי זה מצריך אריזה חכמה ומיון נכון של הציוד.

האם פינוי חפצים נדרש גם לפני רילוקיישן לחו"ל?

פינוי חפצים מהדירה לפני רילוקיישן לחו"ל אכן נדרש בדרך כלל. במקרים כאלו, נדרש מיון מהיר, אריזה יעילה ופינוי חפצים בהתראה קצרה.

מהן האפשרויות להיפטר מהציוד המיותר בדירה?

האפשרויות להיטפר מהציוד המיותר בדירה כוללות מכירה ביום מכירה, מכירה באמצעות מדיה חברתית, פרסום בלוחות המודעות השכונתיים, תרומה לעמותות נזקקים או לחיילים משוחררים, ותרומה לסטודנטים. ניתן גם לפנות את הציוד לאתרי אשפה או מחזור מורשים, תוך שמירה על הסביבה.

צריכים עזרה בפינוי דירה? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום!

מחפשים חברת פינוי דירות מקצועית? זה אנחנו! השאירו פרטים
קבלת ירושה

יואב קיבל דירה בירושה מאביו שנפטר באופן פתאומי. הוא מתאר איך בפעם הראשונה שנכנס לדירה לאחר הפטירה, זכרונות רבים עלו

קרא עוד »
פינוי דירה בגבעתיים

פינוי דירה בגבעתיים דורש גישה מקצועית ויעילה. השירותים שלנו בגל הפינויים מיועדים באופן ספציפי כדי לספק את הצרכים המגוונים של

קרא עוד »