גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

פינוי מחסן

צרו איתנו קשר, מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

פינוי מחסן

תוכן עניינים
עודכן לאחרונה בתאריך 20/02/2024

חוסכים לכם עבודה קשה והרבה כסף

במהלך השנים, כולם מבצעים רכישות שונות של ציוד ורכוש, משחקים וצעצועים, כלי עבודה וכלי בית, חפצי נוי ועוד פריטים שונים כאלה ואחרים. לאחר שמיצינו את השימוש בהם, אנו מאחסנים אותם במחסן, בתקווה שיום אחד נשמיש אותם או נעביר אותם הלאה למי שכן יעשה בהם שימוש.

מחסן בו אנו מאחסנים את החפצים לעתים נמצא צמוד לבית/לדירה/מחסן גינה/חדר המשמש אותנו כמחסן. כשרק רוכשים מחסן, אנשים רבים מסדרים את החפצים ודואגים לשמור על הסדר בו, אך בשלב מסוים, לאחר "שהעמיסו" אותו יותר מדי, מתחיל להיות קצת קשה לשמור על הסדר, ומשליכים פנימה כל דבר שנקרה בדרכם. בשלב הזה, לאחר שצברנו חפצים במשך שנים ואין עוד מקום להמשיךולאחסן חפצים באמת חשובים, מגיע הרגע הנכון לבצע פינוי מחסן.

מתי מבצעים פינוי מחסן?

כאשר מדובר בפינוי מחסן, רובנו נוטים לדחות זאת פעמים רבות, ומשאירים אותו תמיד אחרון בסדרי העדיפויות. משום מה, מרבית האנשים נוטים לדחות את פינוי מחסנים, מתוך הנחה שיוכלו להמשיך לדחוס בו עוד ועד חפצים. לעיתים, פינוי מחסן יכול להידחות חודשים ושנים. עקב כך, נוצר מצב שהמחסן נשאר סגור שנים ואז כחלק מפינוי תכולת הדירה כולה מתבצע גם פינוי מחסן.

פינוי מחסנים נעשה לרוב במקרים הבאים:

 • כאשר אנו רוצים לשפץ את המחסן ולהקנות לו מראה חדש.
 • כאשר אנו רוצים להחליף מחסן ישן בחדש.
 • לפני מעבר דירה, השכרת דירה או מכירתה, כשאנו צריכים לבצע פינוי דירה.
 • כאשר רוצים לפנות מקום לחפצים חדשים, לציוד חדש ולדברים חשובים יותר.
 • קיבלנו בירושה תכולת דירה ויש לפנות גם את המחסן כחלק מפינוי הירושה.

פינוי מחסן – מדוע לא לעשות זאת לבד?

ישנן סיבות רבות מדוע לתת לחברה כמונו שמתמחה בפינוי מחסנים לבצע את הפינוי עבורכם. פינוי מחסן לאנשים ללא ניסיון יכול לקחת ימים וגם שבועות. זוהי משימה שאין לה התחלה ולא סוף לאנשים בלי ידע מקצועי וניסיון בתחום. הזמן שלכם חשוב ומעבר לכך, הוא שווה כסף. הזמן שלנו מוקדש לכך וזאת המומחיות שלנו.

הדחיפות שבפינוי מחסן עמוס

 • מחסן עמוס מזמן אליו "חברים" בכל מיני גדלים וסוגים: זוחלים, חרקים ומכרסמים שחיים בתוך המחסן ויכולים להדביקכם במחלות שונות.
 • בשל הסכנה מפגיעות פיזיות שונות: חפצים חדים וחלודים המסתתרים במחסן.
 • בשל ריהוט וחפצים עמוסים אחד על השני היכולים לקרוס עליכם.
 • מחסן עמוס מהווה סכנה בריאותית בשל הסיכוי לנשיפת חומרים מסוכנים הנמצאים בו, כמו גם טחב ואבק שהצטברו במשך הזמן.

כיצד עובד תהליך פינוי מחסנים ומה נעשה עם תכולת המחסן?

מתקשרים לגל הפינויים, קובעים פגישה, מגיע נציג מטעמנו בחינם וללא כל התחייבות ונותן לך הצעת מחיר לפינוי מחסן .לאחר מכן, במידה והחלטת לשכור את שירותינו לפינוי המחסן, אנו מתאמים מועד ומגיעים עם צוות מקצועי שיבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר תוך שעות בודדות. את התכולה אנו נפנה לאתרי פסולת מורשים או שאת חלקה ניקח אלינו- מכך אנו מתפרנסים.

ישנם 3 סוגים של פינוי מחסן:

 • פינוי מחסן תמורת החפצים המאוכלסים בו – פינוי מחסן שכזה מתבצע בחינם וללא כל עלות מצדכם, אלא אך ורק תמורת החפצים במחסן.
 • קניית תכולת המחסן – בחלק מהמקרים במחסן ישנה תכולה בעלת ערך, חפצים אשר הורינו אחסנו, חפצים שאנו אחסנו ויש להם ערך כספי. במקרים כאלו, אנו נותנים הצעת מחיר עבור תכולת המחסן.
 • גביית תשלום עבור פינוי מחסנים – במקרים בהם תכולת המחסן הנה פסולת, אנו גובים תשלום עבור פינוי המחסן.

ברוב המקרים בהם נעשה פינוי מחסן, הפינוי ייעשה בחינם, תמורת החפצים בלבד או בקניית תכולתו על ידנו. אם ברצונכם לשמור חפצים מתוך תכולת המחסן אשר מסתתרים להם בערימות בפנים יש ליידע את נציגינו על כך מראש. אנו מטאטאים את המחסן בסיום ומספקים גם שירותי צבע והדברה במידת הצורך.

שירותיה של חברת גל הפינויים כוללים בין היתר גם פינוי מחסן, מקלט ודירה. חברתנו פעילה בתחום זה למעלה מעשות ותשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה מקצועיים והאמינים. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה בעבור לקוחותיה, ועל כן עושה את כל הדרוש על מנת להשיג מטרה זו, לרבות מתן העזרה הנחוצה במיון החפצים השונים, פירוק ושינוע שלהם.

מה כולל שירות פינוי מחסן ?

אנשים רבים עושים שימוש תמידי במחסן, בין אם מדובר במחסן של הבית או מחסן אותו שוכרים. אך במהלך השנים רבים עשויים לגלות כי המחסן שלהם עמוס בציוד שאין בו צורך, חפצים ששמרו בזמנו לאור ערך רגע ועכשיו סתם צוברים אבק, מוצרי חשמל שנועדו לשימוש מאוחר יותר אך היום לא הגיע לעולם וכעת אינם תקינים מסיבה כזו או אחרת. אין ספק כי המשימה של ארגון ופינוי המחסן עלולה להיות במצבים האלו מורכבת הרבה יותר ממה שתכננתם. אך אין סיבה לדאגה בשעה שאתם נעזרים בחברת פינוי מקצועית למחסנים.

הצוות המקצועי יגיע ביום המוסכם אל המחסן שלכם, בעודו מצויד בכל הציוד הנחוץ לשם ביצוע הפינוי בצורה היעילה, הבטוחה ומהירה ביותר. כך שבסופו של התהליך, אתם תוכלו ליהנות ממחסן מפונה ונקי בו תוכלו לעשות את השימוש שתרצו. הצוות יסייע בין היתר גם במיון פריטים וחפצים שונים, זאת על מנת לעמוד על עלותם ובמידה ואתם מעוניינים, יוכל לרכוש את הפריטים הללו מכם וכך להוזיל את עלות הפינוי. מעבר לכך, הצוות יקפיד על פינוי פסולת בצורה החוקית, לא ישאיר אותה בכניסה למבנה, אלא יעביר אותה לאתרי פסולת מורשים.

פינוי מחסן – חוסכים לכם עבודה קשה

אחת ממטרותיה של חברת גל הפינויים, היא במתן הסיוע הנחוץ ללקוחותיה, זאת על מנת שיוכלו להימנע מסחיבה של חפצים כבדים ובזבוז של ימים ארוכים על משימה שהצוות המקצועי של חברתנו יוכל לבצע במשך זמן קצר בהרבה. צרו קשר עוד היום עם חברתנו ונשמח להגיע למחסן שלכם ולהעניק את הצעת המחיר לעבודה הצפויה.

אצל גל הפינויים, תקבלו את ההצעה הטובה וההוגנת ביותר בחינם וללא כל התחייבות, בזמינות מיידית מסביב לשעון!

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום.

פינוי מחסן בבית משותף

בישראל יש שטחים בנויים רבים שאינם מאוכלסים ומהווים מבנים פוטנציאליים לשימוש. החל מדירות מגורים ועד לשטחים מסחריים ענקיים, כל אותם המקומות יכולים בקלות להפוך לדירות חדשות ומחסנים בשימות חברות גדולות במשק. כאשר אנו מתמודדים עם מחסור קבוע בשטחים, מדינתנו הקטנה לא יכולה להרשות לעצמה להחזיק במבנים ריקים אלו.

לכן, פונים בעלי הקרקעות והדירות לחברות פינוי דירות ומחסנים. הוצאת התכולה מהחלל היא השלב הראשות לקראת החזרה לכשירות של כל נכס. לאחר מכן מתחילים בעלי הכנס להכינו לקראת הדיירים העתידים לבוא ומשפצים אותו בהתאם. כך אנו יכולים במהירות להבטיח עוד שטחים ולהתמודד עם העלייה בביקוש לדירות ומחסנים.

פינוי מחסן ודירות  – פינוי מהיר לכל מטרה

כאשר אתם מתניעים תהליך פינוי דירות ומחסנים אתם יוצאים לדרך חדשה בכל הנוגע למהות הנכס. הפינוי עצמו מכסה את כל תכולת הנכס בה אתם לא עומדים לעשות שימוש בעתיד. לחילופין, ניתן לבצע פינוי גם למכשירים וחפצים שיהיו רלוונטיים בהמשך פעילות הנכס, אך כעת אתם צריכים להוציא אותם לאחסון חיצוני עד לסיום השיפוץ.

כל תהליך הפינוי, נעשה בצורה מאובטחת על מנת לשמור על שלמות החפצים ולא לפגוע בתשתיות הקיימות במבנה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שנזק לא ייגרם למבנה ובמקביל החפצים יישמרו במלואם עד לסיום העבודות על הבית או המחסן הלוגיסטי שלכם.

פינוי מחסן – מבנה נקי להתחלה חדשה

בכל פינוי יש התחלה חדשה, ותמיד השינוי הוא מאתגר. פינוי המחסן או הדירה יכול להיות עבודה פיזית קשה מאוד, בעיקר אם יש בתוך תכולת הדירה מכשירים או רהיטים כבדים מאוד. במהלך פינוי על ידי חברה מסודרת ניתן להיעזר במכשור כמו מנופים או מסועים שונים כדי לשנע את התכולה מחוץ לנכס בקלות. אתם לא יכולים לעשות את הפעולות הללו לבדכם ולכן מומלץ לקחת אנשי מקצוע מצוידים ומיומנים לטובת העבודה כולה.

ההתחלה החדשה שלכם במבנה תהיה קלה הרבה יותר ממה שציפיתם ותוכלו להסתגל במהירות לנכס המחודש והנקי שלכם. בהתאמה תהליך השיפוץ יהיה קצר יותר ויעיל יותר לכל המעורבים, והעלויות יצטמצמו לכם.

איך לפנות מחסן בצורה נכונה?

בלא מעט מחסנים בישראל, התמונה דומה: אנשי הבית פשוט מאחסנים בהם עוד ועוד פריטים עד שהמחסן עולה על גדותיו. כתוצאה מכך, כל ביקור במחסן הופך לחוויה קלאוסטרופובית ולא נעימה, כשאיתור חפצים רלוונטיים בכל הבלאגן הזה הוא משימה קשה עד בלתי אפשרית. במצב הדברים הזה, הפתרון המתבקש הוא פנייה לחברה המספקת את השירות החיוני של פינוי מחסן. כיצד תעשו את זה נכון?

השלבים בדרך להצלחה של פינוי המחסן

פינוי מחסן מוצלח, בין אם הוא מתבצע באופן עצמאי ובין אם על ידי חברה לפינוי דירה (האפשרות המומלצת יותר), צריך להתבסס על מספר שלבים. תחילת התהליך היא במיון ראשוני של החפצים שבמחסן, כאשר לרוב המיון מתבצע על פי הייעוד הבא שלהם – מה שכשלעצמו תלוי בפרמטרים דוגמת המצב הנוכחי של הפריט או הערך שלו. מיון נכון הוא המפתח לפינוי יעיל ומהיר.

הפן המעשי של פינוי מחסן מסביר עוד יותר מדוע מומלץ לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית. הוצאת החפצים מהמחסן מזכירה מאד במהות שלה מעבר דירה, כאשר החפצים עצמם עלולים להיות גדולים וכבדים (חשבו על רהיטים). מכאן, שיש צורך בציוד שינוע מתקדם שרק החברה המפנה תוכל לספק. את החפצים עצמם ניתן להעביר למספר מקומות, ביניהם:

 • אתרי הטמנת פסולת – חשוב לוודא שאלו הם אתרים מורשים.
 • אתרי מחזור – גם הם חייבים להיות מורשים.
 • עמותות – העברה של הפריטים לנזקקים. ללא תמורה, אך עם הרגשת סיפוק עצומה.
 • חנויות יד שנייה – הערך נקבע על פי שווי הפריט, בהתאם למצבו הנוכחי, לרמת התפקוד שלו וכן הלאה.
 • העברה למכרים –  לחברים או למשפחה.

למה חשוב לשים לב כשמתחילים בתהליך פינוי מחסן?

כדי שהליך פינוי המחסן יתבצע על פי הספר, חייבים להשקיע מחשבה מסוימת בבחירת הגורם שיבצע יחד אתכם את המשימה. חשוב לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון רב בפינוי בכלל ובפינוי מחסנים בפרט, כשעליה להחזיק בציוד המאפשר לבצע את השינוע (משאיות, מנופים וכן הלאה) ולצד זה – בכוח אדם מיומן. אסור לשכוח כי לפריטים שמעבירים יש עדיין ערך, רגשי אך גם כלכלי, כך שנזק הנגרם להם במהלך הפינוי הוא מצב ממנו כדאי מאד להימנע.

חשוב לראות את הזמינות של החברה וכן את אזורי הפעילות שלה – למשל מבחינת האתרים שהיא יכולה להגיע אליהם על מנת להטמין את הפסולת (אם יש כזו). רצוי להתחשב גם בהיבט הכלכלי של המשימה, כאשר החדשות הטובות הן שלרוב פינוי מחסן באמצעות חברה מקצועית מוצע תמורת עלויות מינימליות. זאת ועוד, בחלק מהמקרים החברה מבצעת אותו ללא תשלום כלל, כאשר בתמורה הציוד המפונה עובר לרשותה.

מפנים במחירים נוחים

שאלת מחיר הפינוי, בין אם מפנים דירה או מקלט, ובין אם מפנים מחסן או בית איננה צריכה בדרך כלל להיות מחסום בפני ההחלטה להתחיל לסדר ולפנות. איכות החיים המשופרת שמשיגים לאחר הפינוי, תחושת הביטחון והניקיון, מתקבלים על פי רוב במחיר נוח וסביר בהחלט. לעיתים, כאשר התכולה שמפנים כוללת יותר מאשר גרוטאות של ממש, ניתן להגיע להסדר עם חברת הפינוי שהפינוי ייעשה בחינם תמורת החפצים וכך כולם יצאו מרווחים.

כמה צעדים לפינוי נכון של מחסן

בדירות רבות וכן בבתים פרטיים – מצוי מחסן שבו נהוג לאחסן פריטים שונים. לעיתים קרובות, גם המקלט הופך עם השנים למחסן אחד גדול ולרוב מצטברים בו לא מעט חפצים מיותרים וגרוטאות. את פינוי המחסן נהוג לבצע באמצעות חברה מקצועית לפינוי מחסנים, שמבצעת את העבודה במספר צעדים חשובים.

פינוי מחסנים בחמישה צעדים

 • חברה מקצועית שעוסקת בפינוי מחסן מספקת לפועלים בגדים נוחים ואמצעי הגנה. כפפות, למשל, הן דבר חיוני ביותר וכן נעלי עבודה סגורות. לעיתים נחוצים גם משקפי הגנה לעיניים, קסדות הגנה לראש וכיוצא באלה.
 • הערכת הפריטים – חברה מקצועית לפינוי דירות ומחסנים מבצעת הערכה של הפריטים השונים שניתן למצוא במחסנים, החל מכלי עבודה ורהיטים מתקופות שונות, דרך כלים לאוכל, גופי תאורה ותכשיטים וכלה בחפצי נוי שונים ומשחקים.
 • חברת הפינוי מעבירה לרשותה את הפריטים השונים ובתמורה לעלות הפינוי מוכרת אותם.
 • פינוי אשפה לאתרים מורשים – את החפצים, האשפה, וכל מה שלא צריך יש לפנות לאתרי אשפה מורשים בלבד. לרוב, אין לפנות פסולת מסוג זה לפחי אשפה רגילים ואין להשליך לרחוב (מי שיעשה כן – ייקנס).
 • חפצים שמישים שלא סחירים נתרמים לנזקקים ולנצרכים. פעולה זאת של חברת הפינוי מהווה תרומה לקהילה בעלת חשיבות רבה.

מדוע להיעזר במקצוענים במשימת פינוי מחסן?

חשוב לשים לב שביצוע פינוי מסודר של מחסן הוא תהליך הרבה יותר מורכב וארוך מכפי שניתן לשער בשלב הראשון. במקרים מסוימים, בין הפריטים הישנים, בין כל הררי האשפה והפסולת עלולים להסתתר עכבישים, עכברים, אפילו נחשים. משום כך, תהליך הפינוי צריך להתבצע באופן זהיר. כאשר רוצים להימנע מסכנות מיותרות ומפציעות בשל גרוטאות חלודות, אין דבר פשוט ונכון יותר מפנייה לחברת פינוי מקצועית. בנוסף, פינוי מחסן באופן מקצועי ועם חברה מתמחה הוא גם צעד שחוסך זמן. עבור מי שלא רוצה טרחה מרובה, מי שלא רוצה לבזבז זמן יקר וכמובן, מי שלא רוצה לדחות פעם נוספת את פינוי וניקוי המחסן – זהו הצעד המתבקש והנכון ביותר.

שאלות נפוצות על פינוי מחסן

מתי כדאי לבצע פינוי מחסן?

פינוי מחסן מומלץ לבצע במקרים בהם רוצים לשפץ את המחסן, להחליף מחסן ישן בחדש, לפני מעבר דירה או השכרת דירה, כשצריך לפנות מקום לחפצים חדשים, או כאשר יש לפנות תכולת מחסן כחלק מפינוי הירושה.

למה לא לבצע פינוי מחסן לבד?

פינוי מחסן מומלץ לא לבצע לבד מכיוון שזה עשוי לקחת זמן רב ויכול להיות משימה מורכבת. חברת פינוי מחסנים מתמחה בתחום ויכולה לבצע את הפינוי בצורה מקצועית ויעילה.

מהם הסיכונים הקשורים למחסן עמוס?

מחסן עמוס עשוי להביא לסיכונים כמו התקוממות מזיקים (כגון חרקים וזוחלים), סיכון לפגיעות פיזיות מחפצים חדים וחלודים, סיכון לקריסת רהיטים וחפצים מונחים על גבי חפצים אחרים, וסיכון בריאותי מנשיפת חומרים מסוכנים הנמצאים במחסן.

איך מתבצע פינוי מחסנים ומה קורה עם תכולת המחסן?

לאחר קביעת פגישה עם נציג מחברת הפינוי, ניתן הצעת מחיר לפינוי מחסן. אם יוחלט לשכור את השירות, צוות מקצועי יגיע למקום ויבצע את הפינוי בצורה המהירה והיעילה ביותר. תכולת המחסן תועבר לאתרי פסולת מורשים או שתוכלו להשאיר את החפצים שמעניינים אתכם.

מה כולל שירות פינוי מחסן?

שירות הפינוי מחסן כולל הגעה של צוות מקצועי למקום, ביצוע הפינוי בצורה בטוחה ויעילה, מיון וסידור פריטים, וגם אפשרות לרכוש את הפריטים בתכולת המחסן.

מחפשים חברת פינוי דירות מקצועית? זה אנחנו! השאירו פרטים
קבלת ירושה

יואב קיבל דירה בירושה מאביו שנפטר באופן פתאומי. הוא מתאר איך בפעם הראשונה שנכנס לדירה לאחר הפטירה, זכרונות רבים עלו

קרא עוד »
פינוי דירה בגבעתיים

פינוי דירה בגבעתיים דורש גישה מקצועית ויעילה. השירותים שלנו בגל הפינויים מיועדים באופן ספציפי כדי לספק את הצרכים המגוונים של

קרא עוד »