גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

פינוי מקלטים

צרו איתנו קשר, מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

פינוי מקלטים

תוכן עניינים
עודכן לאחרונה בתאריך 20/02/2024

פינוי מקלט בבית משותף בזריזות ויעילות

פינוי מקלטים הנה משימה חשובה שאשר תעניק לכם את האפשרות לשמור על מקלט מסודר ופנוי, לכל מקרה שלא יבוא. את השירות מעניקה חברת גל הפינויים, חברה וותיקה בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום פינוי הדירות, המחסנים, וכמובן, המקלטים. חברתנו תשמח לעמוד לשירותם ולסייע בפינוי הפסולת והחפצים אשר הצטברו במקלט לאורך השנים, כך לאפשר למרחב הבטוח להיות מרחב בטוח ממפגעים שונים.

לנוכח המציאות הביטחונית הסבוכה בה אנו חיים, חשוב כיום יותר מאי פעם לדאוג לתחזוקת המקלט ולפינוי כל החפצים הישנים ממנו. בבתים רבים בארץ הפכו המקלטים למחסנים ודיירים נוהגים לאחסן בהם רהיטים ישנים, אופניים, מוצרי חשמל, פסולת ועוד פריטים רבים אחרים.

לכן, חשוב לבדוק את המקלט ולוודא כי הוא ערוך לקליטת הדיירים. כדי לפנות את החפצים שאוחסנו לאורך השנים במקלט, ומרביתם לא ניתנים לשימוש, חשוב לקרוא לחברת פינוי דירה מקצועית ומנוסה. החברה מבצעת פינוי מקלט מהיר ויסודי מכל החפצים + טאטוא במקלט ומפנה את החפצים הישנים לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור.

פינוי מקלטים עשוי להציל חיים – הכינו את המקלט לשעת חירום

פיקוד העורף הוציא תקנות מחייבות לפינוי מקלטים ולפי החוק במדינה, על הרשויות המקומיות חלה החובה והאחריות לדאוג לאחזקת המקלטים הציבוריים, בעוד שחובת הדיירים בבנייני מגורים משותפים לדאוג לאחזקת המקלט הפרטי. לאחר מבצע עופרת יצוקה, נערך תרגיל רחב היקף של פיקוד העורף ובמהלכו נבדקו עשרות מקלטים ציבוריים ופרטיים על מנת לבדוק את מצבם וכדי לוודא כי הם מוכנים לקליטת אנשים בשעת חירום.

הביקורת העלתה מצב עגום בו מקלטים רבים, פרטיים וציבוריים, אינם ערוכים לשעת חירום וכי יש בהם ציוד רב. חשוב מאוד כי ועדי הבתים בהם קיימים מקלטים לשעת חירום יבצעו ביקורת אחת לתקופה וידאגו לפינוי מקלטים מחפצים לא הכרחיים ולתחזוקתם, כך שיהיו מוכנים לשעת חירום. כמו כן, יש להנחות את הדיירים בנוגע להשלכת חפצים למקלט ומומלץ להנחות את הדיירים לגבי ההנחיות של פיקוד העורף, ולגבי חשיבות המקלט לשעת חירום ומדוע הוא אינו אמור לשמש כמחסן.

פינוי מקלטים

כאמור, מקלטים רבים בארץ הפכו למחסן בו הדיירים משליכים ציוד וחפצים רבים. לעיתים, הדיירים שהשליכו את הציוד למקלט כבר לא מתגוררים בבניין ולכן חשוב כי ועד הבית יבצע מבצע לפינוי המקלט ולתחזוקתו. עם זאת, ברוב המקרים מדובר במשימה קשה הדורשת כוח פיזי רב, הזמנת מכולת פינוי, ציוד מקצועי וכו'. לכן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה לפינוי מקלטים.

צוות "גל הפינויים" מיומן בפינוי מקלטים ומבצע זאת במיומנות גבוהה ובעזרת ציוד מקצועי. את החפצים והפסולת שמפנים מהמקלט, אנו מעבירים, על פי חוק, ובאמצעות מכולה לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור (מתכת, נייר, פלסטיק וכו'), לאחר הפינוי, אנו מבצעים גם טאטוא וניקיון כולל במקלט ובסביבת המגורים.  אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום.

על חשיבותו של פינוי מקלטים

אמנם כל אדם במדינת ישראל כבר יודע כי המקלטים נועדו להיות שם על מנת להציל את חיינו במידת הצורך, אך עדיין רבים בוחרים לשמור במקלט השכונתי או של הבניין את הציוד שבינתיים התקלקל, מכונת כביסה ישנה ובעצם להתייחס אליו בתור מחסן. הדבר לא נראה חמור במיוחד בשעה שכל דייר מחזיק קופסת קרטון אחת במקלט, אך המציאות מכתיבה מצב אחר לחלוטין. כך שהמקלט הפך לחלוטין למחסן משותף של הבניין כולו, ואפילו כולל פריטים אשר שייכים לדיירים שעזבו את הבניין או נפטרו.

חשוב להבין כי אין הדבר אומר כי יהיה עליכם להתמודד עם כל הבלגן והציוד הכבד שמחכה לכם במקלט בכוחות עצמכם. ניתן יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר עוסקת בפינוי מקלטים ותוכל לסייע בפינוי המקלט ושמירה על בטיחותכם. זכרו כי כל אותם החפצים אשר נמצאים במקלט לא רק תופסים מקום יקר בעת חירום, אלא אף יכולים להוות מקור לתאונות בשעה שאנשים רבים מנסים למצוא את מקום במרחב הבטוח.

פינוי מקלטים – בוחרים שלא להסתכן

נקודה שחשוב להיות מודעים אליה, היא כי פינוי מקלטים הינה משימה אשר עשויה להיות מסוכנת בעבור אנשים לא מנוסים. אי אפשר לדעת אילו הפתעות לא נעימות עשויות להתחבר מתחת לחפצים גדולים שעמדו במקומם במשך שנים ארוכות. כך שאין ספק כי שירותיה המנוסים של חברת גל הפינויים יוכלו לבוא לעזרתכם במצבים הללו. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום ולתאם את הפגישה הראשונה בה נוכל לעמוד על העבודה הצפויה לחברה.

פינוי מקרר ישן

פינוי מקלטים בבית משותף

אנחנו מתורגלים מאוד בישראל להתמודד עם אירועי חירום ומשברים. ההתנהלות במרחב הציבורי בעתות מחמה היא מאוד מאורגנת ואפילו ילדים צעירים ניגשים במיידיות למקלטים במידת הצורך. אבל מה קורה עם אתם פותחים את דלת המקלט המשותף בבניין ומגלים שהוא עמוס בציוד חסר תועלת של השכנים ולא ניתן לתפוס בו מחסה?

בדיוק למקרים מסוג זה חשוב להתכונן ואחת לתקופה לבדוק את מוכנות המקלטים. במידת הצורך ניתן להזמין חברה מיוחדת אשר מספק שירותי פינוי מקלטים. כך כל מי שגר באזור יכול להיות בטוח שהמקלט מוכן לספק מחסה בעת צרה, וגם נעים לשהייה ממושכת בשעת הצורך.

פינוי מקלטים – שומרים על מוכנות למלחמה

התכיפות הרבה של אזעקות באזורים שונים בארץ מחייבת את תושבי ישראל להתמודד עם מציאות מאתגרת ולשמור על מוכנות כמעט תמיד. על פי הוראות פיקוד העורף וממכבי האש יש לוודא תמיד שהמקלט ראוי לשימוש. אין חפצים שמפריעים להיכנס למקלט ויש מספיק מקום להתקיים בתוך שטח המקלט. לכן אתם צריכים לקחת אחריות יחד עם כל דיירי המבנה ולפנות את הציוד שנמצא בחלל.

אנחנו לא רוצים לחשוב על מקרה החירום וזו בדיוק הסיבה למה עדיין ניתן למצוא אופניים, ואפילו מכשירי חשמל המאוחסנים בתוך מקלטים. אלו פריטים שלא נמצאים בשימוש ועדיין מסכנים את כל הסביבה הקרובה. זו האחריות שלכם אשר גם מעוגנת בחוק ונועדה לשמור על אזור המקלט נקי מכל מכשול.

פינוי מקלטים – על פי דרישות הגופים הממשלתיים

פינוי מקלטים היא דרישה חוקים והגיונית של מכבי האש. בכל בדיקה תקופתית של בניין עובר המקלט סקירה ולאחריה נקבע אם צריך לבצע שיפורים. מרבית הפעמים ננזפים נציגי המבנה בשל אי סדרים באזור המקלט. אתם יכולים ורצוי אפילו, למנוע את הקנסות שתקבלו לאחר הבדיקה.

הזמנת פינוי מקלטים מבעוד מועד אולי תעלה לכם קצת כסף אבל עדיין תוכל לחסוך לכם קנסות רבים. הפינוי מתבצע במהירות ואתם יכולים לאחסן מחדש את החפצים או לשלוח אותם למחזור. כך לא רק שתעמדו בהתחייבויות שלכם כלפי מכבי האש, אלא גם תוכלו להיות מוגנים מפני כל איום מלחמתי שהוא.

שאלות נפוצות על פינוי מקלטים

מה הוא מחיר פינוי מקלט בבית משותף?

מחיר פינוי מקלט בבית משותף תלוי במספר גורמים, כגון גודל המקלט, כמות הפריטים הנדרשים לפינוי, סוג הפריטים (כמו רהיטים, מוצרי חשמל ועוד), קושי הגישה למקלט, ומיקום הבניין. על מנת לקבל מחיר מדויק, מומלץ ליצור קשר עם חברת פינוי מקלטים ולספק את הפרטים הנדרשים עבור חישוב המחיר.

האם חברת גל הפינויים מספקת שירות פינוי מקלטים?

כן, חברת גל הפינויים מספקת שירות פינוי מקלטים. החברה מציעה פינוי מהיר ויסודי של כל החפצים מהמקלט, כולל טאטוא וניקיון המקלט והסביבה המגורים. כמו כן, החברה מבצעת את פינוי הפסולת באמצעות מכולה לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור.

איך ניתן לקבוע אם מקלט הבית מוכן לשימוש בשעת חירום?

כדי לקבוע אם מקלט הבית מוכן לשימוש בשעת חירום, מומלץ לבצע בדיקה וביקורת של המקלט. יש לוודא שיש מספיק מקום לקליטת אנשים במקלט, וכן להסיר חפצים לא הכרחיים שאוחסנו במקלט לאורך השנים. יש להבטיח כי אין ציוד שמפריע להיכנס למקלט, וכן לעמוד בהנחיות פיקוד העורף בנוגע לשימוש ותחזוקת מקלט הבית.

האם פינוי מקלטים יכול להיות מסוכן?

פינוי מקלטים עשוי להיות מסוכן עבור אנשים לא מנוסים. חשוב להבין שתחת החפצים הכבדים שנמצאים במקלט, עשויות להימצא הפתעות לא נעימות. על מנת למנוע סיכונים ותאונות, מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בפינוי מקלטים ובטיפול במקלטים בצורה בטוחה ויעילה.

מהם דרישות הגופים הממשלתיים לפינוי מקלטים?

פינוי מקלטים הוא דרישה חוקית והגיונית של מכבי האש. על פי הוראות פיקוד העורף, יש לוודא תמיד שהמקלט ראוי לשימוש ולא חסרות תקלות או סיכונים. חשוב לקחת אחריות יחד עם דיירי המבנה ולפנות את הציוד שנמצא במקלט. פינוי מתבצע בהתאם לדרישות הממשלתיות ומבטיח תמיד מוכנות למצבי חירום ואיומים אפשריים.

מחפשים חברת פינוי דירות מקצועית? זה אנחנו! השאירו פרטים
קבלת ירושה

יואב קיבל דירה בירושה מאביו שנפטר באופן פתאומי. הוא מתאר איך בפעם הראשונה שנכנס לדירה לאחר הפטירה, זכרונות רבים עלו

קרא עוד »
פינוי דירה בגבעתיים

פינוי דירה בגבעתיים דורש גישה מקצועית ויעילה. השירותים שלנו בגל הפינויים מיועדים באופן ספציפי כדי לספק את הצרכים המגוונים של

קרא עוד »