גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

קונה ירושות ועזבונות מכל סוג – אמינות ואחריות כלולים

צרו איתנו קשר, מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

קונה ירושות ועזבונות מכל סוג – אמינות ואחריות כלולים

תוכן עניינים
עודכן לאחרונה בתאריך 21/02/2024

פינוי וקניית תכולת דירה

קיבלתם נכס בירושה ואין אתם יכולים למצוא את הזמן או את הכוח הנחוץ על מנת להתמודד עם כל החפצים בו? אתם ככל הנראה זקוקים לשירותיו של קונה ירושות. תפקיד זה נכלל בשירותיה של חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות המובילה בישראל. חברתנו הוקמה בשנת 2008 ומאז מסייע ללקוחות רבים בכל תהליך פינוי הדירה, המקלט או המחסן. זאת בכל רחבי הארץ ובמצבים שונים, לרבות ירושה, מעבר דירה ועוד.

"ירושה היא מקרה בו אדם אשר צבר כוח חברתי/אישי מסוים בחייו (נכסים, הון, חפצים אישיים) ומעביר את כוחו לאדם אחר לרוב צאצאיו" הגיע הרגע וקיבלתם ירושה. הרבה שאלות ומכאובים עולים באותו רגע ורבים מהלקוחות שנתקלנו בהם מצאו את עצמם מתקשים לתפקד בכל מה שקשור לפינוי ירושות ועזבונות. בפינוי ירושות, הכוונה היא לפינוי חפצים של אדם אהוב. מדובר בתהליך קשה במיוחד, אשר מחייב רגישות רבה ומקצועיות לאין שיעור.

בחלק מהמקרים של פינוי ירושה, מדובר בפינוי הדירה השנייה של ההורים מסיבות כאלו ואחרות. לדוגמה, הורים שרצו לעבור לדירה קטנה יותר, לאחר שהילדים עזבו את הקן, מקרים של העתקת מקום מגורי ההורים בכדי להיות קרובים לילדים ולנכדים, מקרים של מעבר לדיור מוגן וכו'.בדרך כלל במקרים אלו, ההורים חידשו את הריהוט בבית, מה שמקל על הפרידה מהחפצים החדשים יותר. במקרים אחרים, מדובר בבתים בהם גדלתם ובהם העברתם את ילדותכם ולכן הפרידה מהחפצים שבבית, במקרים אלו, קשה יותר. כיצד מתמודדים? במהלך השנים, צברנו מספיק ניסיון עם מקרים מהסוג הזה.

קונה ירושות  – טיפים חשובים להתנהלות 

  • הגיעו אל הדירה עם אדם אהוב וקרוב אליכם (בן/ת זוג, ילדכם, אחים וכו'), קחו את אלבומי התמונות, הסתכלו עליהם, ספרו חוויות, העלו זיכרונות, וכך תנצרו לכם זיכרון חדש ישן ופרידה מתכולת הבית.
  • לפתע, כל חפץ בבית מקבל משמעות מהקטן ביותר לגדול, את כולם אתם רוצים לקחת איתכם אבל זה לא באמת אפשרי עכשיו לארוז את הכול ולהניח בבית. הרי לא הייתם רוצים להפוך את הבית שלכם לאנדרטת זכרון. כמו כן, רבים חושבים על אופציה של אחסון החפצים בקרטונים והנחתם במחסן כאלטרנטיבה ביצוע פינוי ירושה, אך האם זו מחשבה נכונה? אמנם כך הדברים מבחינת הרגש שלהם נשמרים קרוב אליכם, אך בכל זאת, ככל הנראה מדובר בטעות – שם הפריטים יתמלאו באבק ועש ואז כל הזיכרונות והחפצים שצברו הוריכם יצטרכו להיזרק לפח, מה שיעצים את הכאב. לכן, בחרו את החפצים בעלי הערך הסנטימנטלי הרב ביותר וקחו אותם לביתכם מצאו להם מקום וכך שמרו אותם קרוב לליבכם. יתר הדברים סביר להניח יימכרו או ייתרמו ויימצאו להם בתים חדשים.
  • אם פניתם לחברה שעליה אתם סומכים וחתמתם על חוזה עבודה – הימנעו מלשהות בבית בזמן הפינוי, זה רק הופך את התהליך לקשה הרבה יותר, השאירו מפתח למפקח פינוי התכולה והוא יהיה אחראי לצלצל אליכם שעה קודם (או זמן אחר שתקבעו) לסיום העבודה כך תוכלו להגיע ולראות שהכול בוצע לשביעות רצונכם.

גל הפינויים מבינה את החשיבות והרגישות שבפינוי ירושות ועזבונות. צוות העובדים בחברה נבחר בקפידה רבה, תוך מתן דגש רב על רגישות ואכפתיות. אנו נשמח לעמוד לשרותכם ולבצע עבורכם את פינוי הירושות שלכם במקצועיות וברגישות רבות – אל תהססו, פנו אלינו עוד היום!

מי קונה ירושות ועזבונות?

אולי לעתים קשה להאמין, אך קיימות חברות רבות אשר יעמדו לשירותכם ברגע שתבחרו להעמיד את תכולת הדירה שקיבלתם בירושה למכירה. חברת פינוי דירות קונה ירושות על בסיס קבוע, כך למעשה מסייעים לאנשים רבים בכל רחבי הארץ להיפטר מכל אותם החפצים שאין בהם צורך עוד ולקבל את התגמול הכלכלי המשתלם ביותר בעבורם.

שירות ייחודי זה מאפשר לכם למכור או למסור לידיה של חברת פינוי הדירות את כל אותם פריטים בעלי הערך הכספי מתוך הירושה שלכם וליהנות מתגמול משתלם במיוחד. כך למעשה תוכלו לקבל שירות כפול, הכולל גם את פינוי הדירה מכל אותם חפצים בהם אין לכם שימוש יותר ואין אתם מעוניינים כי ימשיכו לעמוד במקומם ולצבור אבק.

זכרו תמיד לוודא כי בפניכם עומדת חברה מנוסה ומקצועית אשר קיבלת את ההכשרה הנדרשת בכדי שתוכל לעמוד בצורה המדויקת על ערך תכולת הדירה שקיבלתם בירושה. שאלו את הצוות המקצועי של החברה אודות הקורסים שעברו ואילו בתי מכירות פומביות עובדים עמם. כך תוכלו לקבל את תמונת המצב המדויקת והרחבה ביותר בנושא.

קונה ירושות ועזבונות – אמינות ואחריות מעל הכול!

חברת גל הפינויים מתחייבת לביצוע העבודה המדויקת ביותר, בין אם מדובר בהערכת שווי תכולת הדירה, הפינוי שלה או כל שירות אחר אשר חברתנו תוכל להציע לכם. כך שבמידה וכבר נמאס לכם להסתכל על דירה עמוסה או מחסן מבולגן בכל אותם החפצים שכבר אין בהם צורך, פנו אל חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

שאלות נפוצות על פינוי ירושות ועזבונות

מה הם שירותי קונה ירושות של חברת גל הפינויים?

חברת גל הפינויים מספקת שירותי קונה ירושות הכוללים פינוי והערכת שווי תכולת הדירה או הבית שקיבלתם בירושה. צוות מקצועי יעזור לכם לפנות מקום מהחפצים הלא רצויים ויבצע את הפינוי בצורה יעילה ורגישה.

האם אני יכול לאחסן חפצים במחסן כחלק מתהליך פינוי ירושה?

ניתן לאחסן חפצים במחסן כאופציה במקרה של פינוי ירושה. אך כדאי לזכור כי החפצים במחסן עשויים להיפגע ולהתקלקל בעקבות חוסר השימוש בהם. יש לבחון בקפידה את הערך הסנטימנטלי והפיננסי של החפצים לפני קבלת ההחלטה הסופית.

האם חובה להיות בדירה בזמן הפינוי של ירושה?

מומלץ להימנע מהישארות בדירה בזמן הפינוי של ירושה, כי זה עשוי להקשות על התהליך. ניתן למסור מפתח לצוות הפינוי והם יוכלו להתקשר אליך לפני סיום העבודה כדי שתוכל לבדוק את התוצאה.

איך מוכרים או תורמים חפצים מתוך ירושה?

חפצים שאין צורך בהם יותר ניתן למכור או לתרום. כדאי לבחון את הערך הכלכלי והסנטימנטלי של החפצים ולחפש קונים או פרויקטים שמתעניינים בפריטים מסוג זה. ניתן גם לגייס שירותים של חברות מקצועיות המתמחות במכירה או בתרומה של חפצים.

איך ניתן לוודא את האמינות ומומחיות החברה לקונה ירושות?

כדי לוודא את אמינות והתמחות החברה, יש לבדוק את התיקון והאישורים של החברה, כמו גם לבדוק את חווייתה בעבודה עם ירושות ומכירות פומביות. ניתן לשאול את הצוות המקצועי על הכשרות, רקע ותהליך העבודה שהם מבצעים.

מחפשים חברת פינוי דירות מקצועית? זה אנחנו! השאירו פרטים
פינוי דירה בגבעתיים

פינוי דירה בגבעתיים דורש גישה מקצועית ויעילה. השירותים שלנו בגל הפינויים מיועדים באופן ספציפי כדי לספק את הצרכים המגוונים של

קרא עוד »
פינוי דירה ברמת גן

רמת גן, עיר תוססת הסמוכה לתל אביב, מציגה אתגרים ייחודיים בפינוי דירות, במיוחד בסביבה העירונית הסואנת. השירותים שלנו מותאמים כדי

קרא עוד »