גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

קונה עתיקות מכל סוג – לכל אחד יש אוצר בבית

צרו איתנו קשר, מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

קונה עתיקות מכל סוג – לכל אחד יש אוצר בבית

תוכן עניינים
עודכן לאחרונה בתאריך 08/08/2023

עתיקות זהב וכסף אחד מהם יכול להופיע בחיינו בכל יום ברגע לא צפוי. תחום העתיקות הנו תחום גדול ומגוון המכיל בתוכו אלפי פריטים שונים. לא כולנו נתקלים בעתיקות, אבל בזהב וכסף ללא ספק כולנו נתקלנו יותר מפעם אחת.

  • עתיקות עתיקות יכולות להופיע בחיינו לרוב לאחר שאדם קרוב אלינו מוריש לנו את חפציו אשר רכש וירש במשך השנים. כאשר קיבלנו ירושה/עיזבון ואין לנו ידע וניסיון בעתיקות לא נוכל להבדיל בין ישן לעתיק, בין זול ליקר ובין חיקוי למקור.
  • זהב וכלי כסף מכירת זהב וכלי כסף – לעומת עתיקות, זהב וכסף יכולים להופיע בחיינו בכמה סיטואציות שונות. הם אינם מחייבים ירושה/עיזבון, אלא יכולים להופיע גם באחת מהדרכים הבאות: גירושין, קניית דירה, רילוקיישן ועוד.

קונה עתיקות – רק אצל גל הפינויים

בחברת גל הפינויים, ישנם בעלי מקצוע שונים, לכל אחד ההתמחות שלו, וכמו שציינו במאמרים קודמים שלנו – תחום זה רחב ומגוון. לכן, אצלנו בחברה תקבלו את ההצעה הטובה וההוגנת ביותר. אם יש ברשותכם שעונים, תכשיטים, מטבעות, מדליות, סמלים, זהב שבור, כלי כסף ועתיקות.

מי בכלל קונה היום עתיקות? השאלה הזו בוודאי עברה בראשכם בשעה שהבטתם לתוך הדירה העמוסה בכל אותם חפצים ישנים שהצטברו במשך שנים. שמעתם שישנה אפשרות להיפטר מכל מה שאתם לא רוצים ואולי לקבל על כך תשלום, אך למי צריך לפנות? התשובה פשוטה, לחברת גל הפינויים כמובן.

למה חברת פינוי דירות קונה עתיקות?

בשלב הראשון, צריך להבין מהם העתיקות, אלו למעשה פריטים וחפצים אשר שווי ערכם הוא גבוה יותר לעומת פריטים חדשים יותר אשר מספקים פונקציונליות דומה. אין הדבר אומר כי כל פריט ישן יוכל להיחשב בתור עתיקה, אך קיימים לא מעט חפצים אשר כן עונים בצורה מדויקת להגדרה זו, לרבות פריטי ריהוט שונים, תכשיטים, וחפצי ערך מעניינים אחרים. את הפריטים הללו נוכל למצוא פעמים רבות בדירות אשר מקבלים בירושה, בהם הצטברו חפצים שונים ומגוונים במהלך השנים.

רבים עשויים להאמין כי הרכוש הישן והעתיק אשר נמצא בבית הוא חסר חשיבות לחלוטין, אך האמת היא כי ייתכן וחלק ניכר מבין החפצים השונים הוא בעל ערך כספי רב בעבור אספנים רבים בתחום קניית העתיקות. חברות פינוי דירות רבות יהיו פעמים רבות גורמי הסמכות המקצועית אשר יכולה לקבוע את ערכם של עתיקות שונות. כך למעשה להציע את המחיר הנקבע בעבור החפצים השונים ולאסוף אותם בעת פינוי הדירה. דבר אשר יכול לעזור לכם לחסוך בהוצאות בעת פינוי הדירה עצמה, דבר שקורה פעמים רבות לאור העובדה כי עלות העתיקות מתקזזת עם מחיר הפינוי.

קונה עתיקות פונים למקצוענים

זכרו, על מנת שתוכלו לקבל את הערכת המחיר המדויקת ביותר בעבור העתיקות שנמצאות בביתכם, מומלץ להתייעץ עם חברה מנוסה כמו גל הפינויים. חברתנו רכשה במהלך השנים ידע רב וניסיון עשיר בהערכת עתיקות וחפצי אומנות שונים. זאת הודות להשתתפות בקורסים להערכת אומנות בבתי ספר שונים בארץ ולאור עבודה משותפת עם שמאים ובתי מכירות פומביות. צרו קשר עוד היום ונשמח להגיע עד אליכם, להעריך את שווי החפצים ולרכוש אותם.

קונה עתיקות ורהיטים עתיקים

כולנו מכירים אותם מהילדות שלנו, אותם רהיטי ענתיקה שהיו בבית של סבתא וסבא ועברו במשפחה שנים עד שכבר אי אפשר לזהות אותם. הצבע המתקלף, הריפוד הבלוי והעץ המפורק – כולם מספרים את הסיפור של המשפחה שלנו, ואת החיים שהיו לנו ואולי קצת השתנו מאז.

אבל באין ברירה, וכאשר הרהיטים הללו סיימו את תפקידים, אתם רוצים לוודא כי הם לא נזרקים לזבל או שלפחות תקבלו עליהם תמורה כספית כל שהיא. לכן, אתם יכולים לפנות לעזרתו של קונה רהיטים עתיקים, בעל ניסיון ויכולת לשנע את הרהיט מביתכם בתוך פרק זמן קצר.

קונה רהיטים עתיקים – ההזדמנות שלכם להתחדש

אם אתם מהדור הזה, שהעריך כל חפץ משפחתי ושמר עליו לטובת הנוסטלגיה, ודאי לא קל לכם להודות שהגיע הזמן לחדש. אולם יש מצבים בהם אי אפשר להתכחש לצורך. כאשר הספות כבר בלויות והשידה אבדה את הברק שהיה לה, הגיע הזמן שלכם לחדש ולהתחדש. קונה רהיטים עתיקים יסייע לכם בהערכת שווי הרהיט, ובהצעת מחיר שמתאימה לשני הצדדים.

לאחר שתסגרו את הפרטים ותגיעו להסכמה על המכירה. קונה הרהיטים יהיה אחראי על איסוף הרהיט והעברתו למשכנו החדש. כל שנותר לכם הוא לצאת לסיבוב קניות קצר ולחזור עם סלון חדיש ומחודש לבית שלכם. כל התהליך הוא פשוט ומאפשר לכם למזער את העיסוק במוצרים ועל הדרך לעשות מזה קצת כסף.

קונה עתיקות – נפרדים לשלום מהספות הישנות שלכם

כל בית צריך שינוי מידי פעם. בין אם מדובר בשיפוץ או בשינוי קוסמטי קטן, זו התפתחות טבעית של בני אדם שרוצים לראות גוון קצת אחר בעיניים אחת לכמה שנים. שינויים בריהוט הבית נפוצים מאוד בעיקר מפני שאתם יכולים לבצע אותם בקלות יחסית ולשנות את הסלון אחת לכמה שנים מבלי לבצע שיפוץ נרחב. לכן קונה רהיטים עתיקים הוא איש מקצוע שיכול להיות רלוונטי לכם בכל מיני שלבים בחיים וכדאי לזכור כי אפשרות זו עומדת על הפרק בכל העת. במקום לזרוק את השידה של הסבתא, אתם יכולים לתת אותה למישהו אחר שיצליח ליהנות ממנה בהמשך.

צרו עמנו קשר ואנו נגיע לתת לכם הערכה והצעת מחיר בחינם וללא כל התחייבות. גל הפינויים עובדים בפריסה ארצית 24/7 – התקשרו אלינו כעת לטלפון.

שאלות נפוצות על קונה עתיקות

מהן סוגי העתיקות שיכולות להופיע בחיינו?

סוגי העתיקות שיכולות להופיע בחיינו הם עתיקות זהב וכסף, פריטים שהורשו מקרוב אלינו, וחפצים ישנים עם ערך כלכלי או סמלי.

איך אפשר להבדיל בין עתיק לישן, בין זול ליקר ובין חיקוי למקור?

כדי להבדיל בין עתיק לישן, יש לבדוק את השנה המדויקת שבה נוצר הפריט. לגבי ההבדל בין זול ליקר, יש לבחון את חומרי היצירה והעיבוד של החפץ. בנוגע להבדל בין חיקוי למקור, עלינו לפנות למומחה שיוכל לבדוק את תכונות הפריט ולזהות אם זהו חיקוי או המקור האמיתי.

מדוע כדאי לפנות לחברת גל הפינויים לרכישת עתיקות?

חברת גל הפינויים יכולה להעריך את ערך העתיקות באופן מקצועי, להציע הצעות מחיר הוגנות, ולרכוש את העתיקות במטרה למכורן בהמשך. כך ניתן לחסוך בהוצאות הפינוי ולמצוא לעתיקות חדשות בעלות.

מהם היתרונות ברכישת רהיטים עתיקים מקונה רהיטים עתיקים?

רכישת רהיטים עתיקים מקונה רהיטים עתיקים מאפשרת קבלת הערכה מקצועית לערך הרהיט, הצעות מחיר הוגנות, ואיסוף והעברת הרהיט למשכנו החדש. כך ניתן להתחדש ולשדרג את עיצוב הבית בצורה יעילה וכלכלית.

מהם דרכי התקשורת עם חברת גל הפינויים לרכישת עתיקות?

ניתן ליצור קשר עם חברת גל הפינויים על ידי התקשורת הבאה: התקשרו למספר הטלפון המצוין, וצרו עימם קשר לקביעת פגישה להערכת העתיקות בחינם ובלי התחייבות.

מחפשים חברת פינוי דירות מקצועית? זה אנחנו! השאירו פרטים
קבלת ירושה

יואב קיבל דירה בירושה מאביו שנפטר באופן פתאומי. הוא מתאר איך בפעם הראשונה שנכנס לדירה לאחר הפטירה, זכרונות רבים עלו

קרא עוד »
פינוי דירה בגבעתיים

פינוי דירה בגבעתיים דורש גישה מקצועית ויעילה. השירותים שלנו בגל הפינויים מיועדים באופן ספציפי כדי לספק את הצרכים המגוונים של

קרא עוד »