גל הפינויים - פינוי דירות

054-327-2461

קנייה או פינוי של אוספים – גם אנחנו עושים את זה

צרו איתנו קשר, מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

קנייה או פינוי של אוספים – גם אנחנו עושים את זה

תוכן עניינים
עודכן לאחרונה בתאריך 08/08/2023

אספנות הנה אחד התחביבים העתיקים ביותר בעולם. מטרתו של כל אספן היא שונה: חלק אוספים מתוך הנאה, חלק מבידור, יופי או הפקת רווח בחלק מן המקרים.

אוסף יכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של פריטים. ישנם אוספים של חפצים גדולים כגון: רהיטים, מוצרי חשמל ישנים, כדים ענקיים, כלי עבודה ישנים וכו', וכמו כן יכול להיות אוסף של חפצים קטנים: מטבעות, בולים, פורצלנים, כלי נחושת, בובות ועוד. אוסף יכול להיות קטן ולהכיל בתוכו 100 פריטים ויכול גם להיות אוסף שנאסף בידי אספן כפייתי ולהגיע ל2000 פריטים ומעלה.

כיצד התעצמו האוספים למספר עצום של פריטים?

מסוף שנות השבעים, העולם נהנה מצמיחה גדולה במיוחד, מה שמביא להתפתחות עצומה באיכות החיים, התפתחות האדירה של טכנולוגיה, אינטרנט, תחבורה וכו'. זוהי עוד דרך שבאמצעותה ניתן היה ויש להרחיב את האוספים שברשותנו.

כיום, ישנן חנויות רבות עם מגוון אדיר של פריטים ומוצרים, כאשר בכל חנות מצויים מאות חפצים שונים ומגוונים שעוזרים לנו להרחיב את האוסף. האינטרנט, אשר מהווה חלק בלתי נפרד מצמיחתו הגדולה של העולם, הביא עמו אתרים רבים אשר מאפשרים כיום החלפת פריטים בין אספנים, קניית חפצים לאוסף, ותקשורת שלא יכולנו לקיים פעם. כל אלה בעצם עוזרים לאוספנו לגדול.

פינוי / קנייה של אספנות יכולה להתבצע באחד מהמקרים הבאים :

השנים כידוע חולפות ואנו לא הולכים והופכים להיות צעירים יותר, כשמדובר באוסף קטן/גדול, הוא מצריך תחזוקה של ניקיון מאבק, בין אם הוא נאסף בתוך ארונות ומגירות ובין אם הוא מוצג לנוי על מדפים או בתוך וטרינה. אם אין ביכולתנו לנקות, אנו נעזרים בעוזרת בית שעושה זאת עבורנו, מה שגורם לפעמים לחלק מן האוסף להיפגם ע"י ניקיון לא נכון של החפצים ושריטתם. הערך הסנטימנטלי אותו שיש לאוסף שלנו בעבורנו הוא אינו אותו ערך שיש לאדם זר כלפיו.

מצב זה יכול לגרום להתייחסות מזלזלת של אחרים אליו. מכירה ופינוי של אוסף יכולה להיעשות כאשר אדם הקרוב אלינו עוזב את ביתו אל בית אבות, אל דיור מוגן או כאשר הוא נפטר. במקרה שכזה, עליכם לפנות את דירתו וכחלק מתכולת הדירה ישנו אוסף גדול שעליכם להתמודד איתו. במקרה שכזה, הגעתם אל המקום הנכון! גל הפינויים תעזור לכם להתמודד עם פינוי תכולת דירה וקניית האוסף בדרך הטובה ביותר.

למה דווקא גל הפינויים עבור פינוי אוספים?

פריטי האספנות יכולים להיות פריטים היסטוריים בעלי ערך רב. כמו כן, ישנם אוספים בעלי ערך וישנם אוספים חסרי ערך, ולכן כאשר מחליטים למכור אוסף שצברתם או צברו יקיריכם במהלך השנים, כדאי להזמין חברה המתמחה בקניית אוספים, על מנת  שתוכל לתת לכם את הערכת השווי הנכונה ואת המחיר ההוגן ביותר. אצל גל הפינויים ישנם מומחים בעלי תעודות מבתי ספר שונים בארץ ובחול אשר יודעים לזהות פריטים בעלי ערך אוספים מיוחדים וכך לתת לכם את ההצעה הטובה וההוגנת ביותר.

פינוי אוספים

אנשים רבים מתחילים אוספים מסוגים שונים. במצבים רבים ייתכן ואותם אוספים עומדים ורק צוברים אבק, בין אם בחרתם לזנוח את התחביב הזה ובין אם אתם פשוט מעוניינים להיפטר מאוסף חפצים מסוימים. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם צורך זה תהיה בחירה בשירותיה של חברה מקצועית שמתמחה בהענקת סוג זה של שירותים. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי כלל הפריטים בהם אין אתם מעוניינים יימצאו את עצמם בקרב האנשים שכן מעוניינים בהם.

פינוי אוספים – נפרדים לשלום מיצירות האמנות

במקרים של אוספים וותיקים מאוד, ואפילו פגומים, אין מנוס מניקוי מוחלט של האוסף. אם מדובר ביצירות אומנות שאבד עליהן הקלח או בספרים ישנים מאוד ואתם גמרתם אומר ברצונכם להיפרט מהאוסף אתם לא רוצים להשקיע משאבים רבים. שירותי הפינוי חוסכים לכם את זמן ההתעסקות המיותר ומביאים את צוות המפנים שייקח את האוסף לביתו החדש ללא כל צורך בהתערבות שלכם. הזמנת פינוי אוספים שומרת על החפצים באוסף אך גם משחררת אתכם מטיפול בהעברה ובהתעסקות עם נשיאת המשקלים הכבדים של חלקי האוסף עד להגעה לביתו החדש. החזקה של אוסף לא רצוי היא לא חובה ואם החלטתם אז לפחות תבחרו גם להקל על הפרידה שלכם מהאוסף בעת המשלוח.

מפנים מקום לאוספים חדשים

אספים רבים נודדים בין אוצרים ומוזיאונים שונים על מנת לספק לקהל הרחב הצצה לתקופה קצרה על יצירות מיוחדות או סדרות מוצרים ייחודיות. האוסף אמנם הוא פיסת זיכרון אנושית חשובה מאוד, אך פעמים רבות הוא עשוי פשוט לעמוד בביתכם ולהמשיך לצבור אבק במשך שנים ארוכות. פנייה לשירות קונה עתיקות תאפשר לכם לפנות את המקום הנחוץ לשם התחלה של אוסף אחר או לכל מטרה אחרת שתרצו. זכרו כי רובנו מוגבלים מבחינת המקום שנמצא בדירה, ועל כן אוספים רבים דינם יהיה להיזרק בבוא היום. צרו קשר עם חברה מקצועית שתוכל לסייע במלאכה מבלי שאתם תאצלו להניף אצבע.

 לקבלת הערכה והצעת מחיר חינם ללא כל התחייבות – צרו איתנו קשר!

שאלות נפוצות על קנייה או פינוי של אוספים

מהו ההסבר לאספנות ומהם חלקי האוסף הנפוצים?

אספנות היא תחביב עתיק העוסק באיסוף פריטים שונים. חלקים נפוצים של אוספים כוללים רהיטים, מוצרי חשמל ישנים, כדים, כלי עבודה, מטבעות, בולים ועוד.

מדוע גדלו האוספים בכמות רבה של פריטים?

עם התפתחות הטכנולוגיה, האינטרנט והתפתחות החיים, נוצרו יותר חנויות ואתרים שמציעים מגוון רחב של פריטים. כך אפשר להרחיב את האוסף ולצבור פריטים רבים.

איך אפשר לפנות אוסף גדול של פריטים?

אם יש בעיה עם ניקיון האוסף או צורך במקום נוסף, ניתן לפנות לחברת פינוי אוספים המתמחה בטיפול באוספים גדולים. הם יכולים לעזור בניקוי, הובלה והסרת פריטים שכבר אינם רלוונטיים.

מדוע כדאי לפנות לחברת פינוי אוספים?

חברת פינוי אוספים יכולה להעריך את ערך האוסף שלכם ולהציע את המחיר ההוגן ביותר. הם מתמחים בזיהוי פריטים בעלי ערך אוספים ויכולים לסייע במכירה או הסרה מתאימה.

מהם היתרונות של שימוש בשירותי פינוי אוספים?

שימוש בשירותי פינוי אוספים מקנה לכם זמן ומאמץ. הם יעזרו בהעברת האוסף למקום חדש ובהימנעות מהתעסקות בהעברה והרמת פריטים כבדים. בנוסף, תוכלו לפנות את המקום הנחוץ לאוסף חדש או למטרה אחרת שתרצו.

מחפשים חברת פינוי דירות מקצועית? זה אנחנו! השאירו פרטים
קבלת ירושה

יואב קיבל דירה בירושה מאביו שנפטר באופן פתאומי. הוא מתאר איך בפעם הראשונה שנכנס לדירה לאחר הפטירה, זכרונות רבים עלו

קרא עוד »
פינוי דירה בגבעתיים

פינוי דירה בגבעתיים דורש גישה מקצועית ויעילה. השירותים שלנו בגל הפינויים מיועדים באופן ספציפי כדי לספק את הצרכים המגוונים של

קרא עוד »